
| Fatning: | MR11 |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 5 |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 14.7 cm |
| Bredde: | 4.5 cm |
| Ledningslængde: | 300 cm |
| Installation væglampe: | Leveres med ledning og EU-stik |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0.4 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Vare-ID: | 57510707 |

























Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn