
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 12W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Diameter: | 27,5 cm |
| Dybde: | 5,9 cm |
| IP-klassificering: | IP65 |
| Lumen: | 1100lm |
| Materiale: | Polycarbonat |
| Kelvin: | 3000K |
| Volt: | 230V |
| Produktvægt: | 0,76 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Udendørslampe: | Rundstrålende |
| Vare-ID: | 7705190 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn