
| Farve: | Oxideret kobber |
| Fatning: | E27 |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 75W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 93 cm |
| Bredde: | 30,6 cm |
| Dybde: | 35,5 cm |
| IP-klassificering: | IP21 |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Kobber, jern, glas |
| Produktvægt: | 8,2 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Model Udendørslampe: | Rundstrålende |
| Vare-ID: | 7701842 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn