
| Farve: | Chrom |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 6,5W |
| Højde: | 3 cm |
| Længde: | 42 cm |
| Dybde: | 7,9 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 750lm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Metal, akryl |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,7 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Badeværelseslampe: | Væglampe |
| Vare-ID: | 283814206 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn