
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 6 |
| Højde: | 9.5 cm |
| Bredde: | 13.5 cm |
| Længde: | 11.5 cm |
| IP-klassificering: | IP54 |
| Lumen: | 400 |
| Materiale: | Metal |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0.59 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | O573WL-L6W |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn