
| Farve: | Mat sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 6W |
| Højde: | 53 cm |
| Bredde: | 23 cm |
| Dybde: | 15 cm |
| Ledningslængde: | 1,8 cm |
| Lumen: | 300lm |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 2,5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 2316003 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn