
| Farve: | Sort |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 182 cm |
| Bredde: | 45 cm |
| Længde: | 115 cm |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 9,63 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model gulvlampe: | Generel belysning |
| Vare-ID: | 58486 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn