
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 10W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 100 cm |
| Bredde: | 14 cm |
| Længde: | 14 cm |
| Ledningslængde: | 100 cm |
| Materiale: | pulverlakeret stål/glas |
| Produktvægt: | 1.3 kg |
| Produktionsland: | PL |
| Vare-ID: | 680/1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn