
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | GU10 |
| Watt: | 50W |
| Antal lyskilder: | 4 |
| Højde: | 13 cm |
| Bredde: | 8 cm |
| Længde: | 69.4 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 0.5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 915005221901 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn