
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 40,5 cm |
| Bredde: | 19 cm |
| Dybde: | 33,5 cm |
| Installation væglampe: | Leveres med ledning og EU-stik |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Produktvægt: | 2,6 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 3124818 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn