
| Farve: | Hvid |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | 3-trins dæmpbar med afbryder |
| Watt: | 37W |
| Højde: | 150 cm |
| Bredde: | 81 cm |
| Dybde: | 46 cm |
| Lumen: | 4500lm |
| Materiale: | Metal |
| Kelvin: | 4000K |
| Produktvægt: | 1,7 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | R37091131 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn