
| Farve: | Rustfrit stål |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 55 cm |
| Diameter: | 12,7 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Rustfrit stål |
| Produktvægt: | 1,3 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4058075206564 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn