
| Farve: | Mat sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 18W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 19.5 cm |
| Bredde: | 43 cm |
| Længde: | 20 cm |
| Materiale: | glas, metal |
| Produktvægt: | 0.46 kg |
| Antal lamper i spotlight: | 2 |
| Produktionsland: | CN |
| Model Spotlight: | Ret |
| Vare-ID: | 82713/06 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn