
| Batteritid: | 6-10h |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 1,7W |
| Højde: | 34.5 cm |
| Bredde: | 11 cm |
| Dybde: | 11 cm |
| Ledningslængde: | 100 cm |
| Lumen: | 150 |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,73 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 803-18 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn