
| Farve: | Guld |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 39 cm |
| Diameter: | 39 cm |
| Dybde: | 20 cm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Aluminium |
| Produktvægt: | 1,7 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Vare-ID: | 3124985 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn