
| Farve: | Sort |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 31 cm |
| Bredde: | 20 cm |
| Længde: | 78 cm |
| Ledningslængde: | 104 cm |
| Materiale: | metal/glas |
| Produktvægt: | 3.4 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 15784-15 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn