
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | E14 |
| Watt: | 2W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 16 cm |
| Bredde: | 12 cm |
| Dybde: | 12 cm |
| Ledningslængde: | 150 cm |
| Materiale: | Træ |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0,720 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 514110101 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn