
| Batteritid: | 11-20h |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 5W |
| Højde: | 30 cm |
| Bredde: | 19.5 cm |
| Længde: | 19.5 cm |
| Ledningslængde: | 100 cm |
| Lumen: | 350 |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1.13 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 7119 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn