
| Farve: | Sort |
| Fatning: | GU10 |
| Watt: | 6W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 22 cm |
| Bredde: | 12 cm |
| Dybde: | 45 cm |
| Ledningslængde: | 200 cm |
| Installation væglampe: | Leveres med ledning og EU-stik |
| Materiale: | Jern |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0.7 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 106081 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn