
| : | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 14W |
| Højde: | 9 cm |
| Bredde: | 17,5 cm |
| Dybde: | 2,9 cm |
| IP-klassificering: | IP54 |
| Lumen: | 1300lm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,57 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Udendørslampe: | Op- Og Nedlys |
| Vare-ID: | G90973A05 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn