
| Farve: | Natur |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 52W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 42.5 cm |
| Diameter: | 24 cm |
| Ledningslængde: | 172 cm |
| Materiale: | bambus, tekstil, metal |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0.61 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 93148/09 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn