
| Farve: | Messing |
| Batteritid: | 11-20h |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 7,5W |
| Højde: | 125 cm |
| Diameter: | 22 cm |
| Ledningslængde: | 1,2 cm |
| Lumen: | 170lm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 4,5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 5016 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn