
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 2,4W |
| Længde: | 38 cm |
| Ledningslængde: | 160 cm |
| Lumen: | 250lm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,43 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | G92936/11 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn