
| Fatning: | E14 |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 34 cm |
| Diameter: | 6,7 cm |
| Længde: | 24,6 cm |
| Ledningslængde: | 90 cm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0,4 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 24705T06 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn