
| Farve: | Natur |
| Fatning: | E27 |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 26 cm |
| Diameter: | 25 cm |
| Materiale: | Rattan |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0.3 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 114820 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn