
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 28W |
| Højde: | 135 cm |
| Diameter: | 20 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Lumen: | 3470lm |
| Materiale: | Aluminium, metal, plast |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1,87 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model gulvlampe: | Dekoration |
| Vare-ID: | 67206S |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn