
| Farve: | Mørkegrå |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 12W |
| Højde: | 50 cm |
| Diameter: | 11 cm |
| IP-klassificering: | IP54 |
| Lumen: | 610lm |
| Materiale: | Aluminium |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1,9 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4058075205031 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn